Filtrowanie

Potrzebujesz pomocy ?
Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

nawet w 24h produkt u Ciebie

(zobacz więcej)

Pchły i kleszcze

Pchły na kotach są częstym problemem, nawet u zwierząt domowych. Znajdź najnowsze proparaty przeciwko pchełom dla kotów od marek, na których polegasz. Zabijaj pchły, kleszcze i inne gryzące szkodniki i zatrzymuj inwazje za pomocą roztworów bezpiecznych dla zwierząt. Sprawdź nasz szeroki wybór, aby wybrać zabieg, który najlepiej pasuje do Twojego kota. Pozbywanie się pcheł i innych szkodników wymaga przerwania ich cyklu życiowego, co oznacza zabicie zarówno jajek, jak i larw oprócz dorosłych, które są lepiej widoczne. Dzięki grzebieniom i narzędziom do usuwania, szamponom i dipom, lekom na pchły dla kotów i sprayom ​​na szkodniki domowe, możesz chronić swojego kota przed chorobami przenoszonymi przez pchły i kleszcze.

Aktywne filtry

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć