Alef

Alef - Kącik adopcyjny

  • Płeć Pies
  • Wiek 12 lat
  • Rasa Kochany Kundelek
  • Województwo woj. mazowieckie

Informacje o psie

Cześć, jestem Alef :)

Urodziłem się ok. 2007r. Jestem dość dużym psem w typie owczarka. Trafiłem do schroniska razem ze swoją towarzyszką, z którą kilka przez kilka lat mieszkałem w kojcu w jednym z wiejskich gospodarstw. Jestem psem trochę nieśmiałym, ale przy bliższym poznaniu daję poznać się od tej towarzyskiej strony. Potrzebuję czasu, ale jak dasz mi szansę to dam z siebie bardzo dużo. Bardzo lubię spacerować, a na spacerkach głównie skupiam się na Opiekunie. Czasem potrzebuję wsparcia, ponieważ boję się jeszcze różnych odgłosów. Jestem podatny na naukę, żywiołowym, radosnym psem, dlatego rokuje na bardzo pogodnego, ułożonego i przyjacielskiego kompana. Po prostu musisz wiedzieć, jak ze mną pracować. Aktualnie przebywam w boskie z nieco straszą suczką Amorową. 

Informacje o schronisku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć