Bajka

Bajka - Kącik adopcyjny

  • Płeć Suczka
  • Wiek 6 lat
  • Rasa Kochany Kundelek
  • Województwo woj. mazowieckie

Informacje o psie

Cześć, jestem  Bajka.

Urodziłam się ok 2013r. Jestem niedużą sunią, waże około 12 kg. Trafiłam do schroniska, razem ze swoją siostrą-bliźniaczką Majką.

Nasz tragiczny los to już przeszłość - wkrótce bedziemy szukać domków...

Starsi ludzie, bieda, ciężkie choroby (astma, nowotwór, przykucie do łóżka), brak wsparcia rodziny, a w tle problem alkoholowy. 

I w tym wszystkim my dwie... Żyłysmy w tragicznych warunkach - na krótkich łańcuchach, nie byłysmy spuszczane, bez osłony przed warunkami atmosferycznymi, karmione rozmoczonym chlebem, straszliwie zapchlone (jeszcze po interwencji inspektorzy mięli na sobie gryzące pchły na swoim ciele...), mające APZS, zmiany gilotynowe na szyi, z guzami na brzuchu i pod ogonem... 

Jaka jestem? Super kontaktowa :) Uwielbiam czas spędzony z człowiekiem. Wchodzę na kolanka, nadstawiam brzuszek do miziania. Jestem po prostu rozszkoszna!

Informacje o schronisku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć