Marlet

Marlet - Kącik adopcyjny

  • Płeć Kot
  • Wiek ok 7 lat
  • Rasa Europejska
  • Województwo woj. mazowieckie

Informacje o kocie

Marley imię zawdzięcza swojemu wyglądowi. Kiedy do nas trafił był chodzącym szkieletem z bałaganem w oczach i dredami... Dredami, po mimo, że jest kotem krótkowłosym Sześć miesięcy pracy, miłości i bezwarunkowego oddania. Niezliczona ilość podrapań podczas podawania leków, chwil zwątpienia... w końcu nadszedł dzień kiedy po prostu dał wziąć się na ręce i przenieść do innego pokoju...zmarłej przeszedł długą drogę od kota totalnie wycofanego Wymaga jeszcze wiele pracy ale postępy jakie poczynił są niesamowite. Marley jest gotowy do adopcji. Nie jest typem przytulaka i pewnie nigdy nie będzie. Można z nim pogadać, popatrzeć, podziwiać... Może kiedyś przyjdzie do twojego łóżka i położy się w nogach a może przycupnie obok ciebie na kanapie, żeby wraz z tobą obejrzeć mecz lub serial... Do tego potrzebny jest jednak człowiek wyjątkowy, który nie oczekuje niczego ale gotów jest dać wiele... Gotów jest dać miłość i dom

Informacje o schronisku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć