Pong

Pong - Kącik adopcyjny

  • Płeć Kot
  • Wiek 8 - 10 lat
  • Rasa Europejska
  • Województwo woj. mazowieckie

Informacje o kocie

Pong ma ok 8-10 lat. Jest kotem bardzo skrzywdzonym przez człowieka. W wynikuwieloletnich zaniedbań, głodu, braku szczepień, odrobaczeń, leczenia Pong jaki pozostałe koty z Mokotowa miał problemy ze zdrowiem. Trzeba było usunąć chore, nieleczone oko a także zoperować złamana żuchwę. Po mimo groźnego wyglądu zbója jest bardzo lękliwy, potrafi też wpaść w panikę. Czas najchętniej spędza w swojej kryjówce, w ogromnym Zamku, który nasze koty dostały w prezencie od sympatyka. Pong przyjaźni się z rudym Pingiem ale też dobrze odnajduje się w grupie kotów. Kompletnie jednak nie radzi sobie z obecnością człowieka? Jedynym ratunkiem dla niego i szansą na normalność jest dom i człowiek, z którym będzie mógł spędzać czas częściej niż ma taka możliwość w Schronisku.

Niestety nie możemy dać żadnych gwarancji na to, że stanie się miziastym przytulakiem ? Dlatego szukamy opiekuna i domu, cierpliwego, który za swój cel stawia pomoc bardzo potrzebującemu kotu. Kotu skrzywdzonemu i nieufnemu. Tylko w domu, otoczony troską, miłością i spokojem ma szansę w pełni się otworzyć i poczuć czym jest normalne życie. Szukamy domu, który gotowy jest dać biednemu kotu wiele jednocześnie nie oczekując nic w zamian... 

Informacje o schronisku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć