Rudy

Rudy - Kącik adopcyjny

  • Płeć Kot
  • Wiek 6 - 7 lat
  • Rasa Europejska
  • Województwo woj. mazowieckie

Informacje o kocie

RUDY z Grupy Mokotowskiej Rudy ma ok 6-7 lat Jego znakiem rozpoznawczym jest mina zbója który chce zniszczyć cały świat. Piękny niezależny rudzielec, który potrafi pokazać swój niebanalny charakter. Rudy podchodzi a nawet czasem pozwoli się pogłaskać jednak nadal jest kotem nieobsługiwalnym weterynaryjnie. Oczywiście można mu pobrać krew, zakroplić oczy czy odrobaczyć ale nie jest to miłe ani dla niego ani dla człowieka, który chce to zrobić. Rudy ignoruje psy i akceptuje inne koty. Ze względu na jego charakter nie kozę zamieszkać w domu z małymi dziećmi. Szukamy dla niego domu doświadczonego, w którym będzie miał dużo spokoju i czasu na akceptację swoich opiekunów. Jeżeli nie zależy ci na kocim przytulaku a chcesz dać dom kotu, który bardzo tego potrzebuje jednak szans na taki dom praktycznie nie ma to Rudy będzie dla ciebie idealnym kotem.

Informacje o schronisku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć