Ryszard

Ryszard - Kącik adopcyjny

  • Płeć Kot
  • Rasa Europejska
  • Województwo woj. mazowieckie

Informacje o kocie

Ryszard został bardzo skrzywdzony przez człowieka. W wyniku wieloletnich zaniedbań, głodu, braku szczepień, odrobaczeń, leczenia Ryszard jaki pozostałe koty z Mokotowa miał problemy ze zdrowiem, nerki niestety są w bardzo złym stanie :( Ryszard podchodzi do człowieka, jest bardzo ciekawski, ale nie daje się głaskać. Bez problemu funkcjonuje w pobliżu człowieka. Jedynym ratunkiem dla niego i szansą na normalność jest dom i człowiek, z którym będzie mógł spędzać czas częściej niż ma taka możliwość w Schronisku.

Niestety nie możemy dać żadnych gwarancji na to, że stanie się miziastym przytulakiem Dlatego szukamy opiekuna i domu, cierpliwego, który za swój cel stawia pomoc bardzo potrzebującemu kotu. Kotu skrzywdzonemu i nieufnemu. Tylko w domu, otoczony troską, miłością i spokojem ma szansę w pełni się otworzyć i poczuć czym jest normalne życie. Szukamy domu, który gotowy jest dać biednemu kotu wiele jednocześnie nie oczekując nic w zamian...

Informacje o schronisku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć