Super Benek Cytrusowa Świeżość

Bezpyłowy, mineralny żwirek dla kotów, wytworzony z bentonitu najwyższej jakości. Specjalnie wyselekcjonowana drobna frakcja ziarnowa zapewnia doskonałe właściwości produktu. Żwirek skutecznie i szybko sorbuje ciecze tworząc małe i zwarte bryłki. Błyskawicznie pochłania nieprzyjemne zapachy, dezodoryzując środowisko. Produkt wzbogacony dodatkowo o kompozycję zapachową, która została zaaplikowana w Technologii Trwalszego Zapachu. Dzięki temu w otoczeniu toalety przez długi czas panuje przyjemny i świeży zapach owoców cytrusowych. Zastosowana kompozycja jest akceptowalna przez koty. 

dostępność od ręki
Zapytaj o produkt ?

Żwirek bentonitowy Super Benek Uniwersalny to doskonały produkt przeznaczony do utrzymywania higieny kociej kuwety. Specjalna bentonitowa formuła zapewnia szybkie wchłanianie wilgoci, zaś ziarna o grubości 0,4 - 0,5 cm doskonale filtrują wszelkie nieprzyjemne zapachy. Podczas korzystania z kuwety żwirek nie wytwarza dużych ilości pyłu, przez co korzystanie z kuwety staje się dla kota bardziej komfortowe.

Główne zalety:

- Zapewnia szybkie i wygodne zbrylanie

- Eliminuje odor

- Emituje bardzo małą ilość pyłu

- Sprawia wrażenie podgrzewanego, przez co zwiększa komfort korzystania z kuwety 

- Posiada delikatny, cytrusowy zapach

Sposób użycia:

Kocią toaletę wypełnić warstwą żwirku o grubości około 5 cm, w zależności od wielkości kota. Zużytą część żwirku należy usuwać, jednocześnie uzupełniając braki świeżym podłożem. Dzięki temu nie ma potrzeby wymiany całego żwirku, a kuweta Twojego kota pozostaje zawsze świeża i czysta. Uwaga: produktu nie należy usuwać drogą sanitarną, gdyż grozi to niedrożnością kanalizacji. 

Uwaga:

Kocie odchody mogą przenosić toksoplazmozę, która jest niebezpieczna szczególnie dla kobiet w ciąży i dla osób o obniżonej odporności. Po każdorazowym kontakcie z kuwetą należy umyć ręce.

 • Skład Bentonit granulowany
  Węglan sodu
 • Pojemność 5l
  10l

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

  Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

  Akceptuj Więcej informacji Odrzuć