Super Benek UNIWERSALNY

Żwirek Super Benek Uniwersalny to idealny wybór dla każdego kociego opiekuna. Wytwarzany jest z glinki bentonitowej. Charakteryzuje się zawartością regularnych ziaren o wielkości 0,5-4mm. Bardzo wydajny, zbryla się z jednoczesnym pęcznieniem, co zwiększa znacznie jego wydajność. Pochłania bardzo skutecznie płyny i przykre zapachy. Suchy, lekki, ciepły – sprawia wrażenie jakby był podgrzewany, co daje wspaniały komfort dla użytkownika i opiekuna.

dostępność od ręki
>Zdobądź 5 pkt. Zdobądź 5 pkt. (Każdy wydany 10,00 zł = 1 punkt)
Twój koszyk wyniesie 5 punktów
Zapytaj o produkt ?

Żwirek bentonitowy Super Benek Uniwersalny to doskonały produkt przeznaczony do utrzymywania higieny kociej kuwety. Specjalna bentonitowa formuła zapewnia szybkie wchłanianie wilgoci, zaś ziarna o grubości 0,4 - 0,5 cm doskonale filtrują wszelkie nieprzyjemne zapachy. Podczas korzystania z kuwety żwirek nie wytwarza dużych ilości pyłu, przez co korzystanie z kuwety staje się dla kota bardziej komfortowe.

Główne zalety:

  • Zapewnia szybkie i wygodne zbrylanie
  • Eliminuje odór
  • Emituje bardzo małą ilość pyłu
  • Sprawia wrażenie podgrzewanego, przez co zwiększa komfort korzystania z kuwety 

Uwaga:

Kocie odchody mogą przenosić toksoplazmozę, która jest niebezpieczna szczególnie dla kobiet w ciąży i dla osób o obniżonej odporności. Po każdorazowym kontakcie z kuwetą należy umyć ręce.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

    W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

    Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

    Akceptuj Więcej informacji Odrzuć