Potrzebujesz pomocy ?
Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

nawet w 24h produkt u Ciebie

(zobacz więcej)

Dr. Berg

Każdy przepis został opracowany indywidualnie przez lekarza weterynarii dr. med. wet. Gregora Berga.

Wymagane parametry żywieniowe zostały dostosowane do oczekiwanej długości życia i odpowiadają najnowszym wytycznym dietetycznym wynikającym z osiągnięć nauki w dziedzinie weterynarii.

Karmy są produkowane w Niemczech i Austrii, przy użyciu najwyższej jakości surowców spełniających normy stosowane w produkcji żywności dla ludzi.

W produkcji wykorzystywane jest świeże mięso, a także całe owoce i warzywa.

Dla zaspokojenia potrzeb trawiennych chorych i zdrowych psów i kotów, specjalistka od naturalnego żywienia, weterynarz Jasmin Cascolan, wyselekcjonowała zestawy ziół i jagód. Nie są one "ozdobą"  kompozycji, ale rozsądnym uzupełnieniem przepisów.

Z szacunku dla naturalnych potrzeb żywieniowych naszych czworonożnych przyjaciół lista składników karm jest krótka i zasadna. Koncentrujemy się na prostej, pozbawionej niepotrzebnych dodatków, recepturze. Nie stosujemy mięsa zwierząt egzotycznych.

Nie stosuje się produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego ani roślinnego.

Karmy nie zawierają sztucznych substancji smakowych, wzmacniaczy smaku, substancji barwiących i zapachowych oraz konserwantów.

Karmy zostały opracowane i wyprodukowane bez eksperymentów na zwierzętach!.

Dla twórcy marki, Dr. G.  Berga, dyplomowanego weterynarza,  liczy się wyłącznie dobra jakość produktów używanych w procesie produkcji karmy.

Właściciele psów i kotów potwierdzają:  karma jest chętnie zjadana, dobrze przyswajana i nisko resztkowa, a sierść błyszcząca!

Dr. Berg

Dr.BERG Pro-SCHONKOST– kurczak z ryżem (400g)

Dr.BERG Pro-SCHONKOST– kurczak z ryżem Karma weterynaryjna dla psów z dolegliwościami trzustki i wątroby oraz przy problemach żołądkowo-jelitowych.  Działa przeciwbiegunkowo, wspiera trawienia i wrażliwy żołądek, zalecana przy chorobach...
Cena 15,20 zł
Dr. Berg

Dr.BERG Pro-SCHONKOST – łosoś (190g)

Karma weterynaryjna dla kotów z dolegliwościami trzustki i wątroby oraz przy problemach żołądkowo-jelitowych. Działa przeciwbiegunkowo, wspiera trawienie i wrażliwy żołądek, zalecana przy chorobach wątroby i trzustki. Nadaje się również dla...
Cena 10,85 zł
Dr. Berg

Dr.BERG Pro-NIERE –wołowina i kurczak z ziemniakami (400g)

Dr.BERG Pro-NIERE –wołowina i kurczak z ziemniakami (400g)    Karma weterynaryjna dla psów z problemami nerkowymi, kamicą moczową oraz dla psów o zmniejszonym zapotrzebowaniu na białko. O obniżonej  zawartości fosforu i białka. 
Cena 15,20 zł
Dr. Berg

Dr.BERG Pro-REDUKTION – kurczak z pasternakiem (400g)

Dr.BERG Pro-REDUKTION – kurczak z pasternakiem (400g) Karma weterynaryjna dla psów z nadwagą, przy zapobieganiu nadwagi, psów chorych na cukrzycę lub dla starszych psów. Niskokaloryczna, bogata w surowe włókno. 
Cena 15,20 zł
Dr. Berg

Dr.Berg Pro-Allergie – jagnięcina z maniokiem (400 g)

Dr.Berg Pro-Allergie – jagnięcina z maniokiem (400 g) Karma weterynaryjna dla psów  cierpiących na alergie pokarmowe i dla zdrowych psów z nadwrażliwością na pokarmy. Zalecana przy chorobach skóry i sierści, stanach zapalnych w organizmie i...
Cena 15,20 zł

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć