Witajcie miłośnicy zwierzaków – małych i dużych, puchatych i tych mniej włochatych!

Jesteśmy miłośnikami zwierząt wszystkich rozmiarów i barw. Dlatego postanowiliśmy otworzyć portal internetowy, w którym możecie nie tylko kupić wszystko, co potrzebne Waszemu zwierzakowi, ale także pomóc innym, będącym w mniej komfortowej sytuacji istotkom. Kupcie coś w naszym sklepie, a 1% wartości Waszego koszyka powędruje do wybranego przez Was schroniska z listy dostępnej na naszej stronie. Zajrzyjcie do naszego „Kącika adopcyjnego”, a być może zobaczycie tam żyjątko, które skradnie wasze serce i dacie mu kochający dom, na który zasługuje.

Zależy nam na szczęściu Waszym i Waszych pupili, dlatego podczas kontaktu z Wami koncentrujemy się na wyjątkowości każdego z Was oraz na wplataniu efektu !wow! w każdą interakcję z nami! Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Piszcie, zadawajcie pytania, pomagajcie.

Pozdrawiają Azpetsiaki – pamiętajcie, my kochamy wszystkie zwierzaki!

Poznajcie testera wszystkich pojawiających się kocich karm w naszym sklepie!

Oto jej wspaniałość, puszystość - Mucha!

Adres: 

Azpets Dorota Martys

Koszajec 30

05-840 Brwinów

NIP: 5342469079

REGON: 382179069

Kontakt telefoniczny: (od poniedziałku do piątku 11 - 21, sobota i niedziela 8 - 20) +48 791 919 892

Kontakt mailowy: sklep@azpets.pl

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć