Kategorie

Filtrowanie

Potrzebujesz pomocy ?
Szybka wysyłka

Szybka wysyłka

nawet w 24h produkt u Ciebie

(zobacz więcej)

Wędki

Aktywne filtry

DUVO+ Wędka dla kota OGON 47cm

DUVO+ WĘDKA DLA KOTA OGON 47cm   Wędka to jedna z najbardziej lubianych zabawek przez koty. Szczególnie polecana dla kotów niewychodzących (z małą aktywnością), gdyż zapewni mu sporą dawkę ruchu.  
Cena 13,90 zł
Coockoo

COOCKOO zabawka dla kota Loomy 80 cm - niebieska

COOCKOO ZABAWKA DLA KOTA LOMMY 80 cm   Wędka z kolorowymi piórkami i pluszem dla kota. Migająca żarówka LED oraz jaskrawe kolory dodatkowo przyciągną uwagę Twojego ulubieńca.
Cena 39,90 zł
Coockoo

COOCKOO zabawka dla kota Loomy 80 cm różowa

COOCKOO ZABAWKA DLA KOTA LOMMY 80 cm   Wędka z kolorowymi piórkami i pluszem dla kota. Migająca żarówka LED oraz jaskrawe kolory dodatkowo przyciągną uwagę Twojego ulubieńca.
Cena 39,90 zł
Trixie

Wędka dla kota, plastik/metal, 48 cm

Wędka dla kota z frędzlami, wykonana z połączenia trwałego metalu i wytrzymałego plastiku, to idealna zabawka dla Twojego futrzanego przyjaciela. Długość wędki wynosi 48 cm, dzięki czemu zapewnia ona odpowiednią odległość między kotem a...
Cena 10,50 zł
Trixie

Wędka z piórkiem, dla kota, metal/plastik, 55 cm, z dzwonkiem

Zabawka dla kota - wędka z piórkiem i dzwonkiem, wykonana z metalu i plastiku. Długość całkowita wynosi 55 cm. Doskonała jako narzędzie do zabawy i ćwiczeń dla Twojego kota. Zabawka zapewnia wspaniałą rozrywkę, stymuluje naturalne instynkty kota,...
Cena 10,50 zł
Trixie

Wędka, dla kota, plastik, 48 cm, z frędzlami

Wędka dla kota z plastiku, długości 48 cm z frędzlami, to doskonała zabawka interaktywna dla Twojego pupila. Zaprojektowana z myślą o zapewnieniu Twojemu kotu długich godzin zabawy i ruchu, ta wędka jest idealna dla każdego, kto chce zapewnić...
Cena 8,59 zł
Trixie

Trixie piórka na patyku 50cm

Wędka piórka Trixie daje Ci możliwość interakcji z Twoim kotem i zaspokojenia ich naturalnego instynktu polowania. 
Cena 6,20 zł
Coockoo

COOCKOO zabawka TONY cat rod mix kolor 40cm

Coockoo Tony to wędka dla kotów z trzema puszystymi pomponami na czarnej elastycznej lince. Ostatni z pomponów ma ogonek z zabawnymi linkami. Tony jest dostępny w kolorze niebieskim, zielonym i różowym. Zapewnia świetną zabawę oraz stymuluje...
Cena 41,75 zł
Coockoo

COOCKOO zabawka dla kota FISHING rod mix kolor 40cm - 1szt

Zabawki firmy Coockoo to przede wszystkim wysokiej klasy materiały oraz precyzja wykonania. Stworzone z dużą dawką humoru swoim wyglądaem przypominają wesołe stworki, które zapewnią uśmiech nie tylko pupili ale i właścicieli. 
Cena 28,70 zł

DUVO+ Wędka dla kota "ROBAK" 21x2x1cm - 1szt

DUVO+ WĘDKA DLA KOTA "STOŻEK" Z PIÓRKIEM 13x4x3,5cm   Wędka to jedna z najbardziej lubianych zabawek przez koty. Szczególnie polecana dla kotów niewychodzących (z małą aktywnością), gdyż zapewni mu sporą dawkę ruchu.  
Cena 14,86 zł
Coockoo

COOCKOO zabawka dla kota Loomy 80 cm - zielona

COOCKOO ZABAWKA DLA KOTA LOMMY 80 cm   Wędka z kolorowymi piórkami i pluszem dla kota. Migająca żarówka LED oraz jaskrawe kolory dodatkowo przyciągną uwagę Twojego ulubieńca.
Cena 39,90 zł
Trixie

Wędka z piórkiem i grzechotką, dla kota, plastik, 46 cm, z dzwonkiem

Wędka z piórkiem i grzechotką dla kota to idealny sposób na zapewnienie swojemu pupilowi aktywności i zabawy. Wędka ma długość 46 cm i jest wykonana z trwałego plastiku, co zapewnia długi czas użytkowania. Zabawka posiada pióro oraz grzechotkę,...
Cena 7,99 zł
Trixie

Wędka XXL z piórkiem boa, dla kota, 65 cm, z dzwonkiem

Wędka XXL z piórkiem boa to idealna zabawka dla Twojego kota! Dzięki swojej długości 65 cm, zapewnia maksymalny zasięg i pozwala na aktywną zabawę wraz z Twoim pupilem. Wyposażona w piórko boa i dzwonek, z pewnością przyciągnie uwagę Twojego kota...
Cena 23,00 zł
Trixie

Trixie Wędka do zabawy z piórem, metal, 50 cm

Koty uwielbiają wędki, szczególnie te z piórkami! Podaruj swojemu kotu odrobinę (może nawet więcej niż odrobine) radości i dobrej zabawy. Wędka wykonana z metalu, długość 50 cm.
Cena 16,50 zł
Trixie

Trixie Wędka dla kota z ptaszkiem i piórkami, 50 cm

Wędka Trixie daje Ci szansę na interakcję z twoim kotem i zaspokojenie naturalnego instynktu polowania. Wędka ma długość 50 cm i na końcu linki zawieszony został ptaszek z puchatym ogonem.
Cena 21,84 zł
Trixie

Trixie Wędka z patykami z Matatabi, 50 cm

Trixie Wędka dla kota z patykami z Matatabi to doskonały sposób na zapewnienie Twojemu kotu godzin zabawy i rozrywki. Dzięki wspaniałemu aromatowi Matatabi, kociak z pewnością będzie zainteresowany tą wędką. Wędka ma długość 50 cm, co sprawia,...
Cena 14,50 zł
Trixie

Trixie Wędka dla kota z 3 piłeczkami

Wędka Trixie daje Ci szansę na interakcję z twoim kotem i zaspokojenie naturalnego instynktu polowania. Wędka ma długość 35 cm i na końcu linki zawieszone zostały 3 piłeczki.
Cena 9,90 zł
Trixie

Trixie Wędka dla kota - Piszczaca zabawka

Wędka Trixie daje Ci szansę na interakcję z twoim kotem i zaspokojenie naturalnego instynktu polowania. Wędka ma długość 47 cm i na końcu linki zawieszona została piszcząca zabawka.
Cena 11,30 zł
Trixie

TRIXIE Wędka dla kota

Wędka Trixie daje Ci szansę na interakcję z twoim kotem i zaspokojenie naturalnego instynktu polowania. Wędka ma długość 50 cm.
Cena 8,50 zł
Trixie

Trixie Wędka dla kota z pawim piórem

Wędka Trixie daje Ci szansę na interakcję z twoim kotem i zaspokojenie naturalnego instynktu polowania. Wędka ma długość 47 cm i na końcu linki zawieszone zostało pawie pióro.
Cena 10,50 zł
Trixie

Trixie Wędka do zabawy z piszczącą myszą

Wędka Trixie daje Ci szansę na interakcję z twoim kotem i zaspokojenie naturalnego instynktu polowania. Wędka ma długość 31 cm i na końcu linki zawieszona jest piszcząca myszka.
Cena 14,90 zł